"כל פעולה היא תוצר של תשוקה בסיסית, והעצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לאלו הרוצים לשכנע, בין אם בעסקים, בבית, בבית-הספר או בפוליטיקה היא: לפני הכל, עורר באדם השני תשוקה להוטה" (הארי אלן אוברסטריט)

קידום עסקים, זו אחת התשוקות הגדולות שלנו! 

בקידום עסקים חשוב להתמקד בשתי זירות: הזירה המוחשית – מציאותית והזירה הדיגיטלית. דהיינו, שיווק ברחבי האינטרנט לצד שיווק בשטח. שתי אלו, מעניקות לך – בעל העסק, קידום מקיף וכולל הנוגע בכל תחום אפשרי לטובת המטרה.

החל מחיזוק מוניטין של בית העסק, יחסי ציבור, הגדלת החשיפה למותג ולמוצריו,  הזרמת מאמרים/כתבות בפורטלים נחשבים העוסקים בתחום ובאתרים מובילי דעת קהל, שת"פ דיגיטלי – חיבור עם אתרים אחרים בעלי אינטרס משותף, טירגוט קהלים תוך הסתייעות ברשתות החברתיות, זאת ועוד!

כאמור, הטמעת המותג שלכם חשובה בשתי הזירות במידה רבה: גולש – לקוח פוטנציאלי שנחשף למותג ולמוצרים שלכם ברשת, ייתן דעת וחשיבות לנוכחות המותג שלכם גם מחוץ לאינטרנט, והדבר שהכי חשוב לו – שהאינטרנט ישקף את המציאות. בחברת פיקסר מבינים את החשיבות ולכן, חלק אינטגרלי מן הקידום הוא מחוץ לרחבי האינטרנט – הכוונה כמובן לתקשורת המוחשית-פיזית: עיתונות מקומית, עיתונות ארצית, טלוויזיה, רדיו ואפילו אצלכם – בתוך בית העסק.

אצלנו המוזות לעולם אינן שותקות!

בבואנו לעסוק בקידום עסקים ועל פי ניסיון רב קודם:

לכל בית עסק נדרשת תוכנית שיווקית מקורית משל עצמה תוך התחשבות באופי הייחודי של בית העסק, מוצריו וחוזקותיו.

יחדיו נחקור את הרצון שלכם, כלקוחותינו ולאחר ניתוח נתונים מדוייק ונכון לעסק שלכם – נקים תוכנית שיווקית שתהווה את הנוסחה המנצחת לחלוקת תקציב השיווק והפרסום במדיות השונות לשם הקידום, כאשר המטרה העומדת לנגד עינינו היא קודם כל – ולפני הכל: השגת היעדים השיווקים של בית העסק שלכם והגדלת הכנסותיו.  

חברת פיקסר מתמחה ביצירת פלטפורמה שיווקית אינטרנטית חזקה, שמדברת באותה שפה של גוגל כך שבית העסק שלכם, ואתם – כלקוחותינו, תמיד תהיו ראשונים לדעת ולקבל את העדכונים הכי חמים ברשת. 

בין מבחר שירותינו הנוגעים בקידום עסקים בזירה הדיגיטלית תמצאו:

בניית אתרים (תדמיתיים/חנויות עם ממשק מכירה וסליקת אשראי) כולל עיצוב נגיש ותכנים מוקפדים.

קידום האתר במנועי חיפוש של גוגל ואינדקסים אחרים.

התמחות בקידום אורגני ובקידום ממומן

קידום באמצעות הרשתות החברתיות – פילוח שוק ממוקד

קידום באמצעות הפצת מאמרים באתרי חדשות ואתרים מובילי דעת קהל

קידום ותוצאות בזמן אמת באמצעות מגוון כלים ייחודיים אשר פותחו על ידי צוות המומחים שלנו

חברת פיקסר – קידום נכון, תוצאה מצויינת.

ייעוץ עסקי

פיקסר הינה חברת בוטיק המתמחה בייעוץ ופתרונות עסקיים. המטרה שלנו היא לסייע ללקוחותינו לשפר את היעילות והרווחיות של העסק, במתן ייעוץ ומידע וכן במתן שירותים נוספים בהשגת מטרותיהם. ראשית יש ללמוד ולנתח את מצב העסק, לתכנן מפת דרכים ואז ליישם את הצעדים המוצעים.

ייעוץ פיננסי

ייעוץ פיננסי כולל בתוכו את כל המרכיבים הפיננסיים של העסק: בניית תקציב מפורט, ניהול תזרים מזומנים, בחינת צרכי אשראי, ליווי וייצוג מול בנקים, תמחור מוצרים וחסכון בעלויות. ייעוץ פיננסי יסייע לכם לנהל באופן נכון את תזרים המזומנים של העסק ולהביא למקסימום את סיכויי העסק להצלחה.

ייעוץ שיווקי

פיקסר מתמחה באסטרטגיה שיווקית לעסקים. היתרון המרכזי שלנו הינו מענה מקיף וכולל עם ניסיון של למעלה מעשור. התהליך של ייעוץ שיווקי מתחיל בניתוח שיווקי של העסק: שוק ומתחרים, הגדרת קהל יעד, התאמת המוצר לקהל היעד, תקציב שיווקי ותוכנית שיווקית שתכלול מספר ערוצי שיווק.

ייעוץ עסקי לעסקים מחייב ידע מקצועי, ניסיון ומיומנויות. ידע בשיטות ניתוח וחיזוי של המצב הכלכלי, אבחנה בניהול ותפקוד צוות העובדים – הדרכה, הסמכה של כוח אדם, פיתוח שיטות של גירוי ומוטיבציה, כללי התנהגות ויישוב סכסוכים. חברת פיקסר מתמחה במתן שירותי ייעוץ עסקי לעסקים: ייעוץ על פעילות הכלכלית והפיננסית של העסק, השקעות, תכנון אסטרטגי, אופטימיזציה של התפקוד הכלכלי של החברה, ייעוץ שיווקי מקיף, תוכנית עסקית, מחקרים של שווקים חדשים, ייעוץ בתחום מערכות ניהול ועוד..

השלב הראשון הינו שלב האבחון והכרות עם העסק שלכם. אנו בוחנים את כלל הפעילויות: הפוטנציאל העסקי, נקודות תורפה והחוזקות של העסק, מצב הפיננסי – הוצאות והכנסות – נחיצותן ואת כדאיותן, אנו בוחנים את מערכת השיווקית של העסק – יעילותם השיווקית והפיננסית. שלב חשוב זה קובע את הכיוון הכללי של העסק – מה הוא מציע, מי לקוחותיו הפוטנציאליים, מהם ההזדמנויות והאיומים הקיימים בשוק וכיצד ניתן ליצור יתרון תחרותי.

לאחר סיום שלב האבחון אנו בונים תוכנית עסקית ברורה ומתומצתת המתבססת על מסקנות שלב האבחון. התוכנית תתייחס לסעיפי השיווק, מכירות, ניהול פיננסי – הכנסות והוצאות, מיקוד קהלי היעד, כוח אדם, שיתופי פעולה רלוונטים וכל הנושאים התפעוליים בעסק. התוכנית תכלול מטרות ויעדים, לוחות זמנים לביצוע, תקציב כלכלי ותגדיר גורמים מבצעיים לכל משימה. בנוסף תוכנית עסקית לעסקים נועדה בין היתר להביא להערכה נכונה של סיכונים. שלב הכרחי וחשוב להצלחת העסק והביטחון הכלכלי שלך.

מחקרים מראים שייעוץ עסקי לעסקים ותוכנית עסקית מקצועית משפרים ב 90% את אחוזי ההצלחה של העסק שלהם! ייעוץ עסקי לעסקים עם תכנית עסקית מקצועית ויישומה מאפשרים להשיג תוצאות תוך זמן קצר. מדובר בכלי היעיל ביותר שנבדק והוכח כגורם חשוב להצלחת העסק. כמו כן הליווי העסקי הצמוד שניתן לכל חברה, עסק או יזם, תחושת ביטחון אמיתית בהחלטות ובשינויים המתבצעים בבית העסק. לקוחותינו מספרים שפרט לכך שהיעדים הושגו וישנן תוצאות מעל למצופה הם קיבלו ערכים נוספים שלא ציפו לקבל כדוגמת שינוי חשיבה עסקית, אפקטיביות אישית, שליטה ובקרה מלאים ואפילו זמן פנוי. אנו בטוחים שבתום העבודה עמנו תשתייכו לקבוצת העסקים המצליחים שלנו.

ליווי עסקי לעסקים

אם אתם מחפשים גורם מקצועי ובעל ניסיון בעולם העסקים שיידע להבין במהירות את המטרות העסקיות שלכם, לנתח בזמן קצר את המצב בו אתם נמצאים ולהוביל אתכם שלב אחר שלב דרך כל שלבי התהליך הנדרשים לביצוע. זהו בדיוק השירות שאנו בפיקסר מציעים! יועצים עסקיים מנוסים שכבר במהלך הפגישה הראשונה יבינו מה אתם צריכים ומה הם היעדים שלכם. מאותו הרגע ואילך תקבלו ייעוץ וליווי עסקי אישי, מקצועי וצמוד בדרך להשגת המטרות והיעדים להגשמת החזון העסקי שלכם.