מייסד חברת 'פיקסר', ערן פיקסר, 35 גילה את אהבתו למחשבים כבר בגיל 13 במסגרת עבודה בחברה הנקראת 'מחקר מחשבים' – חברה העוסקת בפיתוח משחקים ותוכנות אינטרנט וכן תיקון מחשבים.

במהלך שנותיו הבוגרות פנה לתחום אחר ועסק בתחום המזומ"ש בבתי מלון נחשבים בתפקידים ניהוליים, צבר קורסים ואף תואר באמתחתו וכך מצא תחום נוסף שאליו ליבו נוהה – ענף התיירות. מה שהפך למאוד שימושי בבואו להעניק ייעוץ וליווי עסקי אינטרנטי לבתי עסקים בתחום התיירות היום.

לפני כ 3 שנים נוסדה חברת 'פיקסר' – אשר עיקר עשייתה מתמקד בבניית מערכות אינטרנט מתקדמות   בעלות ממשקי מכירה עם סליקת אשראי וכן אתרים תדמיתיים מרהיבים, כאשר הדגש הוא על אופטימיזציה, מה שמביא אותנו לתחום הנוסף בעיקר העשייה – קידומים של אתרי אינטרנט לחברות בארץ ובעולם. עוד תמצאו בחברתנו את השירותים הבאים: מיתוג וניהול מוניטין, שיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות, ייעוץ עסקי ושיווקי לעסקים, פיתוח מערכות ותוכנות אשר משמשות את הלקוחות שלנו נאמנה  ומעניקה להם כלים חכמים לשליטה על ניהול מערך הלקוחות שלהם וכן אינפו' מדוייקת בזמן אמת על תוצאות הקמפיינים/פרסומים שלהם בזירה הדיגיטלית. 

לצידו, פועלים פרילנסרים יוצאי יחידות מחשבים מובחרות, מעצבים גרפיים מוכשרים וכותבי תוכן יצירתיים. פיקסר ושותפיו לדרך מאמינים בעבודה עם פרילנסרים כי כך מתאפשרת הדרך לשפר את הקוד , פועל יוצא של התקדמות עם העדכונים הכי חדשים וראשוניים בעולם האינטרנט.

חברת 'פיקסר' צועדת בקידמת הטכנולוגיה וככזו – בוני האתרים שלה עושים את כל ההסמכות של גוגל, מוכשרים בבניית אתרים בכל שפות כתיבת אתרים המבוקשות ומקפידים להתעדכן בכל הטרנדים הכי לוהטים בתחום הדיגיטל, וכמובן..שכל שינוי באלגוריתם של גוגל מתעדכן באופן מיידי באתרי האינטרנט של לקוחות החברה.