ייעוץ עסקי

פיקסר הינה חברת בוטיק המתמחה בייעוץ ופתרונות עסקיים. המטרה שלנו היא לסייע ללקוחותינו לשפר את היעילות והרווחיות של העסק, במתן ייעוץ ומידע וכן במתן שירותים נוספים בהשגת מטרותיהם. ראשית יש ללמוד ולנתח את מצב העסק, לתכנן מפת דרכים ואז ליישם את הצעדים המוצעים.

 ייעוץ פיננסי

ייעוץ פיננסי כולל בתוכו את כל המרכיבים הפיננסיים של העסק: בניית תקציב מפורט, ניהול תזרים מזומנים, בחינת צרכי אשראי, ליווי וייצוג מול בנקים, תמחור מוצרים וחסכון בעלויות. ייעוץ פיננסי יסייע לכם לנהל באופן נכון את תזרים המזומנים של העסק ולהביא למקסימום את סיכויי העסק להצלחה.

 

ייעוץ שיווקי

פיקסר מתמחה באסטרטגיה שיווקית לעסקים. היתרון המרכזי שלנו הינו מענה מקיף וכולל עם ניסיון של למעלה מעשור. התהליך של ייעוץ שיווקי מתחיל בניתוח שיווקי של העסק: שוק ומתחרים, הגדרת קהל יעד, התאמת המוצר לקהל היעד, תקציב שיווקי ותוכנית שיווקית שתכלול מספר ערוצי שיווק.

ייעוץ עסקי לעסקים מחייב ידע מקצועי, ניסיון ומיומנויות. ידע בשיטות ניתוח וחיזוי של המצב הכלכלי, אבחנה בניהול ותפקוד צוות העובדים – הדרכה, הסמכה של כוח אדם, פיתוח שיטות של גירוי ומוטיבציה, כללי התנהגות ויישוב סכסוכים. חברת פיקסר מתמחה במתן שירותי ייעוץ עסקי לעסקים: ייעוץ על פעילות הכלכלית והפיננסית של העסק, השקעות, תכנון אסטרטגי, אופטימיזציה של התפקוד הכלכלי של החברה, ייעוץ שיווקי מקיף, תוכנית עסקית, מחקרים של שווקים חדשים, ייעוץ בתחום מערכות ניהול ועוד..

השלב הראשון הינו שלב האבחון והכרות עם העסק שלכם. אנו בוחנים את כלל הפעילויות: הפוטנציאל העסקי, נקודות תורפה והחוזקות של העסק, מצב הפיננסי – הוצאות והכנסות – נחיצותן ואת כדאיותן, אנו בוחנים את מערכת השיווקית של העסק – יעילותם השיווקית והפיננסית. שלב חשוב זה קובע את הכיוון הכללי של העסק – מה הוא מציע, מי לקוחותיו הפוטנציאליים, מהם ההזדמנויות והאיומים הקיימים בשוק וכיצד ניתן ליצור יתרון תחרותי.